Ayrılık Hissiyatından Sıyrılmak İçin 5 Öneri

By | 12/15/2008 3 comments


  1. Hayatınızın erkeği profilini yeniden gözden geçirin: Saçı başı mesleği derken, eski manitanın bu standartların hayli altında olduğunu göreceksiniz. Standart görmek için böyle buyrun.

  2. Anıların yükünü sırtınızdan atın: Yok beraber gittiğimiz sirkin bileti, yok askerden yolladığı postal kenarı, evi lüzumsuz çöpten temizleyin ki, yenilere yer açılsın.

  3. İntikam Saati: Eski sevgiliden intikam almak için elbet çeşitli öneriler inceleyeceğiz. Fakat burda önemli olan husus, karda yürüyüp, izimizi belli etmemek olmalı. Velhasıl ayrılığı takip eden ilk 3 ay, intikamcı kara cüceliği önermiyoruz.

  4. Manitalı hayatın imkansızlıkları: Bir kadın, özellikle bir Türk kadını, manita sahibi olduğu süre içinde pek çok doğal ihtiyacından mahrum kalır. Hemen kağıt kalemi ele alıp bir liste hazırlayın bakalım, bu adama vakfetttiğiniz zaman boyunca neler yapamadınız? (misal ki; arkadaşlarla Avrupa seyahati, kızlarla cumartesi dans geceleri, italyan erkeleri)

  5. Kendinize acımayı bırakın: Gerçekten, artık sizin de içiniz bayılmadı mı? Ha illaki bişeye acımak filan istiyosanız, Afrika'nın açları var, Micheal Jackson var.
Newer Post Older Post Home

3 vatandaş cevab hakkı kullandı :

pardon bakar mısınız? bunun erkek için olanı da var mı? :)

*evet biliyorum, kadın reyonuna dalan erkek müşteri modunda oldu.

yazılarınız gerçekten çok güzel. keşke aynı konulara bir de bizim açımızdan bakan biri olsaydı ama orjinallik başka şey tabi. yine de ben sorumda ısrarcıyım.

Deniz said...

ay gidin doğruca sevişin ayol.
erkeklerin duyguları yok diye biliyoruz biz:P

bilmemeniz doğaldır. zira, o duyguların ortaya çıkması için bir 70'liğin dibine vurulması, er kişinin bütün direnç ve destek noktaları çözülüp, en zayıf anına denk gelinmesi gerekir ki, - gözlemlerime dayanarak söylüyorum - o haldeki birinin etrafında da o an için hatun kişi bulunmuyordur. ;)