Eski Sevgiliden Kalanlar

By | 12/23/2008 2 comments
Günümüzün şanslı kadınları için "eski sevgiliden kalanlar" şık bir ipoda, dvd kolleksiyonuna, ya da plazma televizyona tekabül edebilir. Bu edilebilecek en iyi tekabüldür, yemin ediyorum.
Zira genelde eski sevgiliden kala kala hatıralar geçidi, ilk kez gidilen sinemanın bileti, yok efendim peçete kağıdına yazılan "bizim şarkımız" notu gibi çöpler kalır.
Boşuna eski olmadı tabi bu adam...

Eski Sevgiliden Kalanları Ne Yapayım?
1) Maddi değeri olan tortuları, maddi değeri olmayıp, sanki manevi bir haltmış taklidi yapanlardan ayırın. Manevi çöpü küçük bir törenle imha edin.
2) Eski manitadan kalan mühim şeyleri, o yüzsüzce geri istese dahi iade etmeyin. Bunun için attığı maile şu cevabı kopyalayın:
"Kapıyı çekip giderken, aklın neredeydi?
Yolladığın hançer gönlüme deydi,
Hala yüzsüzsün ve hala cimri,
Sen en iyisi unut o müzik setini"

3) Eski sevgiliden kalan kalçada bir dövme ise, bu size ders olsun. Adamın adını nikah cüzdanına yazdıracağız arkadaşlar, derimize değil.
4) Onun fotoğraflarını atmakta özgürsünüz. İçinde sizin olduğunuz fotoğrafları saklayın. Her manita için temizliğe girişip, benim gibi 18-25 yaş arası çekilmiş fotoğrafı bulunmayan bir insan haline gelmeyin.
Newer Post Older Post Home

2 vatandaş cevab hakkı kullandı :

Ben bi sey soracaktım. Eski sevgiliden kalan ve madden değerli bir eşyayı gittigidiyor yetmedi ebay'de açık artırmaya çıkarmak caiz midir?

Ciddiyim.

Anonymous said...

benim şirket procem vardı oysa ki, eski sevgilide kalan eşyaların takası şirketi. battı şirket kurulmadani vay anasını