Hayırdır Ne Oldu, Pişman Mısın?

By | 12/16/2008 3 comments
Ayrılığı takip eden ilk altı ay içerisinde, eski sevgilinin yavşaklık seviyesine bağlı olarak, muhtelif zamanlarda geri dönüşler gözlemlenebilmektedir. Tillkinin kürkçü dükkanına dönüp, "hadi benden etol yap" demesi gibi abes durumlar vuku bulur. Çünkü ilişkiniz boyunca siz onun için türlü fedakarlıklar ederken, onun egosu kene gibi şişmiş, son kerte semirmiştir. Hele bir de ayrılırken sizi gözyaşları içinde gözlemlediyse, kapınıza geldiğinde barışacağınıza olan inancı egosuna denktir.

Bu gibi durumlara hazırlıklı olmak gerekir. Hazırlıksız yakalanan genç hanımların %90’ına yakını, onu terkeden erkeği yeniden gördüğünde yanlış duygulara kapılıp, malesef yanlış kararlar verebilmektedir.

Peki nasıl hazırlıklı olabilirim?

Türk Popu terapisine başlamak için bundan uygun bir dönem düşünemiyoruz. Önce klasiklerden Ajda yorumuyla bir "ardını dön ve çık" dinleyerek işe başlayınız. Biraz alıştıktan sonra istikamet doğruca Demet Akalın. Kendi aşk acısına yenilmeyen Demet Akalın, bugün taş gibi dimdik ayakta. Üstelik kendi tecrübelerini de şarkıları aracılığıyla tüm kırık kalplerle paylaşıyor.

Şarkının içerdiği ulvi mesajlar bünyenize iyice nüfuz etsin diye mümkünse mayokini giymiş olarak, kız arkadaşlarla, eller havada icra edilmelidir:

2006, Afedersin, Demet Akalın’dan bir bukle;

Hayırdır ne oldu pişman mısın?
Bir gece ansızın kapımdasın
Gerçekler acıdır anlaman lazım
Benim için artık sen bir yabancısın
by Selen Yalçın
Newer Post Older Post Home

3 vatandaş cevab hakkı kullandı :

Anonymous said...

:)) GİTMEK İSTEYENE KAL DEMEYİN DÖNENE ASLA HAYHAY DEMEYİN..BOL ŞANS!!DİLEMEK GEREKKK
G.NİL

Deniz said...

yürü be g.nil. aradığımız ruh bu!

sacma said...

ahaha