Lahmancun Gibi Adamla Çıkmak

By | 12/14/2008 1 comment
Bazen henüz ilk randevuda seçtiği ocakbaşı ile, bazen ilk öpücükte yüzün tamamını kaplayan bıyık deryasıyla, ya da çok sonraları, akrabaları eve doluştuğunda, içindeki recep ivedik aniden peydah olur.


Peki bu kaçınılmaz gerçeği keşfettiğinizde ne yapmalısınız?Etrafımızda kro adamlarla geçinebilen, geçinmeye hevesli hatta sanırım evcil hayvana tavır itibariyle benzerliklerinden sıcak bulan bazı kızkaredeşlerimiz bulunduğunu biliyorum. Eğer “ben bu adamla lahmacuna varım” diyorsanız, buyrun tavsiyelere.

o Erkek arkadaşlarıyla, milli maçlar esnasında ya da esnafla konuşurken krolaşan erkek arkadaş, kro değildir. Uyumlu centilmendir.
o Son alınan müzikal kararlara göre, ümit besen, ferdi tayfur, orhan ve müslüm dineleyen adam kesinlikle kro değildir. Olsa olsa kadirşinas rokçudur.
o Haftanın birkaç günü çiğ etle oynama ihtiyacı hisseden bir erkekle beraberseniz, evet muhtemelen kronun kaynak kodunu buldunuz. Tebrikler.
o Kro kaynak kodunda kıskançlık, öfke nöbetleri, yersiz ve dengesiz hayvan türü hareketler kaçınılmaz olmakla beraber, önlem alınamaz değildir.


İyice Krolaştığında Nasıl Davranmalıyım?


  • Öncelikle kronuzun günlük sığırlık ihtiyacını karşılamasına, tahribat ve gürültüsüne müsade etmelisiniz.

  • Gürültü süresince sakin kalırken, İtalyan erkeklerini gözünüzün önüne getirebilirsiniz.

  • Kronuz nihayet sustuğunda, bükülmüş parlak dudağınız ve makyajı bozmadan yaşarmış gözlerinizle isteğinizi onun idrak edebileceği şekilde; tek bir cümle içinde belirtiniz. Bunu size “erkek olan” herhagi birinin sağlayabileceğini hatırlatıp, dramatip bir tavırla süzülerek, mekanı terk ediniz.

Tekniğimizin Avantajları: Bir kadının hayatının çok büyük bir kısmı, anlamayan ya da dinlemeyen adamlara laf anlatma çabasıyla geçmektedir. Hadi kabul edelim; erkekler yaptığımız dırdırın % 70’ini değil dinlemek, duymazlar bile. Bu duymama işini, hayatımızdaki en mühim mevzular dahil, tüm konuşmalarımıza oranlarsak, %80 gibi bir paydaya ulaşırız. Peki, konuşarak kaybedilen onca vakit niye?
Kaldıkı evcilleştirilen pek çok hayvanın mümkünse tek kelimelik komutlarla yönetildiği aşikardır. Büürrst mesela.

Newer Post Older Post Home

1 vatandaş cevab hakkı kullandı :

Monera said...

:] hahahaha, "kronun kaynak kodunu bulmak" bu nasıl bir tabirdir yahu?

Bu arada blogun genelindeki konuşma balonları gerçekten çok hoş.

Vallahi bravia, hem de sony kalitesiyle. Hem de bu saatte.

:]