Yeni Yılda; Erkeksiz Kalmayın, Erkeğe İnanmayın

By | 12/29/2008 3 comments

2009 size hayatınızın erkeğini kızakla getirsin, dileğimiz budur. Bu blogu takip ederek zaten, ne kadar süper bir kişi olduğunuzu resmen kanıtladınız. Ve etrafınızdaki en klas adamı tavlayacağınızdan zerrece şüphemiz yok. Hazır heryerde yeni yıl romantizm rüzgarları eserken, yılbaşı partilerinden size yaraşan bir beyaz atlı prens kaldırmanız içten değil! Tariflerimizi uygulayın, yeni yıla gıcır gıcır manitayla girin.

Öneri 1) İstanbul yılbaşında sokağa çıkmak için uygun bir kent olmamaya başladı fark ettiyseniz. İstanbul kızlarına yılbaşında nezih muhitlerdeki ev partilerine takılmayı öneriyoruz.

Öneri 2) Ev partilerine sap, tek tabanca ve sarhoş gitmeyin. En kanka bir kız arkadaş ve mümkünse kardeş-kuzen babında bir oğlan ideal ekiptir. Oğlan kroları uzak tutarken, siz kankayla yakışıklıları 360 derece göz hapsine alabilirsiniz.

Öneri 3) Erkenden sarhoş olmayın, bırakın önce mallar bi dökülsün. Kimseyle yarışmaya, kendinizi göstermek için dağıtmaya ihtiyacınız yok. Sadece tüm küçük prensler aynı odadayken yapılacak doğru dans, bir gece boyu gireceğiniz zahmeti karşılar.

Öneri 4) Bütün gece kız arkadaşınızla odanın köşesinde fısıldaşmak, hiç çekici bir davranış değildir. Aralarda ayrılın ve kah manzaları bir cam kenarında saçlarınızı savurarak, kah mutfakta dekolte bir eğilişle şarap doldurarak yalnız kalın.

Öneri 5) Çocukla tanışıp, konuşup doğruca eve yollanmak genelde önerdiğimiz bir "beyaz atlı prensin atına binme" şekli değildir. "Ben ekibin at kısmıyla ilgileniyorum, prens kısmı dandik çıktı" diyorsanız o başka tabi. Gecenin sonunda gidilen çorbacıda, peçeteye rujla yazılan telefon numarası, seksidir ve aranır. (peçeteye işkembeli ağzınızı silmediğinizi varsayıyoruz)
Newer Post Older Post Home

3 vatandaş cevab hakkı kullandı :

sgdjagdajghd adeta ağzım ayrıldı (hayır fotoğrafa değil, bloga). Engin bilgilerinizle Türk kızlarınının geleceğine ışık tuttuğunuz için sizi mıncırıyorum.

sacma said...

rujum biter kıyamam yazamam

Gördük nezih semtlerdeki ev partilerini. Göööördük.