Boynuzladım da Duruldum

By | 1/08/2009 1 comment

İhanet... Ne tatlı şeydir ulan o, ne kaçamak, ne heyecan, ne adrenalin ya rabbi! Kızlar, size bi sır vereyim de odanızın bi köşesine yazın; ihanet kim yaparsa yapsın skik bişeydir.
Aldatma eylemini lunaparktaki dev bir radara benzetebiliriz; başta heyecandan dümbelek olan kalbiniz bi süre sonra teklemeye, kelebekler uçurtan mideniz aynı şiddette bulanmaya başlar. Boynuzlu Blumia denilen bu sendrom en niyahetinde sık sık kusmanıza neden olacaktır.

Daha net bir açıklaması dilerseniz annemden gelsin;
Dün yediğin hurmalar,
Bugün g.tünü tırmalar.

Fakat Ben Niyeti Bozdum, "İllaki Aldatacağım"
Ne Önerirsiniz?
  • Öncelikle Ahmet Altan okumayı aniden bırakmanızı öneriyoruz. Bu pis sakallı geçkin adamların aldatmayı övmesinin tek bir nedeni vardır; ortaya çıkacak cinsi münasbetsizlerden pay kapmak. (komşuda pişerse bize de düşercilik)
  • Yazılı kanıt bırakmayın. Mail, mesaj, günce... Yok edin, hiç başlamayın. "İyi saklarım, benim manitam bilgisayarımı kontrol etmez zaten" naifliklerine mahal vermeyin.

  • Mevcut sağlam bir kankanızı anahtar bağlantı yapın. Bu kankayı rüşvete boğun, goygoyun esiri edin.

  • Kurbanı uzaktan seçin. Karşı komşu, ortam badisi, hele ki mevcut manitayla uzaktan yakından alakalı olmasın. Hayır, illaki manitamın en samimi kankasıyla aşk yaşıyacağım, tutkunun esiri oldum diyorsanız, öncelikle saygıyla eğiliyorum, sonralıkla aşağı madde.

  • Meyliniz skandal kraliçesi olmak yönündeyse, tek tavsiyemiz herkese had safada iyi davranmanız, aşığınıza ve sevgilinize ayrı ayrı ihtimam göstermenizidir. Balon patladığında en azından iyi hatırlanırsınız.

mühim paranoya: İnternetin yarısı, eski manita intikamına madara olan hanım hanım kızlarla doludur. vid2c malzemesi olmamak için, kıyafetlerinizi nerde çıkardığınıza pek dikkat edesiniz, aman diyim. (link vermedim, isteyen aramaya inansın deyu deyu)

Newer Post Older Post Home

1 vatandaş cevab hakkı kullandı :

Anonymous said...

ruhani lider olarak serpil görümcer'i öneriyorum. giriş, gidişat ve final olarak tarza uygun görünüyor. son anda cüzdanı kalın bir mağaracan bulup paçayı kurtaranlar da olabilir tabi. bol boynuzlu neşeli günler bekliyor. blog falı onu diyor.