Boynuzlandım da Buruldum

By | 1/12/2009 1 comment

Ya ya ya... Hayat gol atmaktan ibaret değil elbet, aralarda bacak arası golleri hepimiz yiyoruz. Yemedik mi ey ahali! Önemli olan o golü yerken aval aval bakmamak belki de, belki de değil.
Önce şu konuyu aydınlatalım dilerseniz;

Acaba aldatılıyor musunuz? (Az sonra... Svamapp!!!)

- Telefonu veya bilgisayarı inatla gizleme (sinsi modu)
- Sık sık atmasyon, zincirleme alakasız yalan (kaabiliyetsiz çapkın halleri)
- Ortadan kaybolmalar akabinde büyük jestler. (vicdan azabıma deste sarı gül bastım - kitsch pezevenk)
- Tutarsız hırçın kıskançlıklar. (Yansıtma modeli, yemezler cicim)

Bu alametler hayırlı değildir arkadaşlar, işkilli büzük dingildemektedir.

İmdat Boynuzlanıyorum!
  • Bunu kişiselleştirmeyin. Yeryüzünde diyelim ki 14 milyon yıldır insana benzer varlıklar geziniyor olsunlar. emin olun buu maymundangelenlerin hanımları, iki mağra ötedeki az tüylüyle aldatılıyorlardı. Gerçi o vakitler bunun kelime karşığı yoktu ve aldatma eyleminden bahsederken, illaki parmakla işaret etmek gerekiyordu. Konumuza dönersek, çok güzel veya çok akıllı, hatta yatakta on kaplan kadınlar bile, aldatıldılar. Geçmiş olsun.
  • Adamdan ayrılıp ayrılmamayı sizin yüce takdirine bırakıyoruz elbet, lakin tavsiyemiz "Zaten gidici olanı, aynen allaha havale etmek" şeklindedir.
  • Aşk pek çok şeyi affeder evet. Affedeceği varsa, bırakın etsin. Tabi bunu kolayca unutmak ya da takmamak mümkün olamayacağından kendinizi hobiye, bobiye, doğa sevgisine verebilirsiniz. Ulan nooluyoruz demeye kalmadan, Derya Baykal'a da dönüşebilirsiniz. Yaratıcılığınızı özgür bırakın madem, kolay gelsin.
Newer Post Older Post Home

1 vatandaş cevab hakkı kullandı :

Anonymous said...

Güzel bir konu bulmuşsunuz Deniz hanım.Büyük ihtimal benden 5 yaş felan büyüksünüz ama ben saygıyı tavan yaparak konuşmayı severim.Yaşıma göre biraz garip ama konuya geçelim :)

Türk erkekleri sevişmek ister ama kadınını da bakire ister.Tamamen ilginç birşey.Bence kadın tanrıçadır.Ne verirsen(yanlış anlamayın) karşılığını alırsın.Ama erkeğe sevgi verirsen kişiden kişiye değişir.Rus kadınlardan bahsetmişşiniz.Türk erkeği neden rus kadın ister biliyor musunuz? Çünkü türk kızlarında bakirelik önemli olduğu için türk erkeği fazlasıyla seksden eksik kalmış.Ben tercih yapsam türk kadınını tercih ederim.Çünkü türk kadını yeri geldimi sevişeyi yeri geldimide susmayı biliyor.Erkeğine layiğiyle yakışıyor.Türk kadınları sevilmeyi fazlasıyla hak ediyor.Türk kadını(kızı) herşeyin en iyisine layik bence.Ama türk kızlarında kıl olduğum birşey var paylaşılan fotoğrafların altına "choq dadlu , amann choq seqerr" gibi yorumlar yapanlara bariz gıcık oluyorum.

BEnim fikrim budur.Çok güzel bir konuya değinmişşin tebrik ederim.Sizi tanımasamda kendinize iyi bakın.Türk kadınını en iyi şekilde temsil ediyorsunuz.Sizi bu konuda destekleyen kişiler var bu ülkede .Teşekkürler.By Onur.