Cinsi Münasebetsizlikler

By | 1/06/2009 8 comments

Parti çok süperdi, sular seller gibi içildi, arsızlar gibi dans edildi. Sonra köşeden hülya hülya sizi süzen hoş çocuğun evine gidildi. Bi aksiyonlar felan derken, sabah bir de bakmışsınız ki, en olmayacak adamın yanında uyanmışsınız. Ertesi Gün Hapı istenmeyen gebelikleri önlerken, hap kabilinden önerilerimiz ise, bu durumdan hızla yırtmanızı garantiler.


Cinsi Münasebetsizlik Ertesinde;
a) İzmir kızı sabah ilk iş evine dönermiş. İzmir kızını örnek alıyor, derhal toparlanıyoruz. Evde katiyen eşya unutmuyor, o eşyaların bize geri dönme sürecindeki zincirleme skandallardan paçayı sıyırıyoruz.

b) Adam sizin evinizdeyse, sanki işe yetişiyor gibi hazırlanıyor, evden çıkarken adamı da sokağa teslim ediyoruz. Eşya unutmaması için yine maksimum çaba sarfediyoruz.

c) Tamam biraz saçmaladınız, okuldan / iş yerinden biriyse daha da fena. Ama kendinizi kötü hissetmeyin, hissettirmelerine müsade etmeyin. Modern dünyada ilk ortaya verişen kız siz değilsiniz. Kısmet.

d) İşyerinden biriyle bir gecelik ilişki yaşamak, çok pis baş ağrısı yapar. Ama ertesi gün duş almış, kıyafet değiştirmiş halde, erkenden işinizin başında olmanız, pek çok meraklıyı oyalayacaktır. Ayrıca erken giderek arkanızdan konuşulmasına da engel olabilirsiniz. Baktınız olacak gibi değil, hemen en kıl olduğunuz iş arkadaşınızın gay olduğuna dair bir hikaye uydurup yayın. Skandalların en iyi ilacı, yeni skandallardır.


Peki ya Adamın Beni Yine Aramasını İstiyorsam?

- Şimdi aklınıza geldi de mi? Aferim! Hep diyoruz; Erkeğin son kullanım tarihini uzatmak için, onlara ilk geceden verilmez. Bu uluslararası kabul görmüş bir sosyal kullanma talimatıdır. Neyse olan oldu, kalkın adama kahvaltı filan hazırlayın nebleyim. Biraz madur görünün, "Bana ne oldu bilmiyorum, ay hiç hatırlamıyorum" ayaklarına yatın. "Çok adam tanıMAdım ama yatakta en iyisi sendin" de bi ihtimal çalışabilir. Bu ilk one night standinizdi, siz bile nasıl olduğuna inanamadınız, haliyle pişmansınız bir de. Bu fikirleri kahvaltı boyunca kendinizi acındırmadan işleyin bakalım, eninde sonunda telefonunuzu isteyecektir. (İstemezse de sktirsin gitsin afedersiniz. Pipisi platin felan değildi en nihayetinde, değildi di mi?)
Newer Post Older Post Home

8 vatandaş cevab hakkı kullandı :

sacma said...

fanta etiketi ne ayol :D

sacma said...
This comment has been removed by the author.
sacma said...

sizden ilham aldım ben de mıncıkladım efendim http://parcaparca.blogspot.com/2009/01/erkek-mncklamas.html
saygılarımla

Deniz said...

fanta: Fuck And Never Talk Again
gayler kullanir aslinda, tag teknikleri deniyorum.
saygılar bizden efem.

sacma said...

tanrıçamızsınız

gece one night stand'a koşucaksan yanına bir parça bluz,bi tişört felan muhakak alıcaksın(illaki sığar o bavulumsu çantalara, küçücük çantalarında sadece bi ruj, bi ceptelefonu,bide ped taşıyan kadınları özledim yemin ediyorum).bu sayede eğitimsiz gözlerin, önceki gecenin okasyonunu farketmesini engellemiş olursun.zira hiç bir kadın zorunda kalmadıkça iki gün üstüste aynı kıyafeti giymez.

PS: bu yorumu, seneler öncesinden dersanedeki biyoloji hocama ithaf ederim.o zamanlar bunu yüzüne söyleyemezdik ama aceleyle toplanmış saçları, abartılı sıktığı parfümü ve bir önceki günün kıyafetiyle derse geldiğinde, herkes mitoz bölünmeden ziyade yatakta performansının nasıl olduğunu merak ediyordu be abi.

Anonymous said...

fanta sağlam bi etiketmiş

ben buraya yazmiycam, taam. kendi şeyimde şeyaparim.