O Benim Kocam

By | 1/20/2009 7 comments

Farzımehal, manitanızla barlık, clublık bi ortama gittiniz, ev partisinde Cihangir yöresine denk geldiniz ve alkol de yükünü alınca bazı samimiyetler hasıl oluyor. Ehehe derken bi de baktınız, aman ya rabbi, bi takım histerik, yelloz kadınlar gerek yan yana dans ederek, gerek ateş alarak beyinize halleniyorlar. Çok sinir yaptınız, hemen suç mahaline yetip bayanlara hadlerini bildirceniz. İşte o noktada sarfedilen "O benim kocaaam" beyanatı, hakikatten olabilek en talihsiz açıklamalardan biridir.

Aşkınızın büyüklüğünden şüphemiz yok elbet, ama yakışıyor mu o kendine güvensiz kıskançlık ha? Yakışıyo mu o "Bi ç.k buldum, asla bırakmam" histerisi? Hele "Bırak da bi tur ben binem" diye ısrar edilmiyorsa...

Yakışmıyor canım, olmuyor bacım, nasıl desem, cheap duruyor, naylon sütyen askısı gibi, orlon sabahlık gibi... Halbuki madem gözün döndü, kocanı sakınmak için tırnakların uzadı, o vakit şu tavsiyelerimizi uygulayacaksın; hem klasından olmayacak, hem de etraftaki dişilerin dimağında flaşör gibi yanacaksın.

1) Kocayı eğit! Kocayı başka elden mama yememeye, yiyecekse bile bunu gizli yapmaya koşulla. Zil kullan, meme resmi kullan, elektrik kullan. Zile koşsun, memeyi görsün, elektriği yesin... Pavlovdan hiç bi eksiğin yok.
2) Kamuya açık mekana kocanla gittiğinde, adamı pistin ortasına itele, 360 derece panoromik bir yükseltiye çıkar, ümüğünü em. Dilli, salyalı, allah ne verdiyse, işaretini bırak. Herkes bilsin ki o koca, senin öpüş alanındadır.
3) Baktın buna ramen hasta ruhlu kadınlar beyinin üstüne üstüne geliyorlar, o vakit başka çaren kalmadı; kocanın üzerine uygun ebatlarda bir "Asılma garaja gider" tabelası yaptıracaksın. Tabelanın gösterdiği mevkiden ise bir an olsunayrılmayacaksın.

Ayy bunlar bana biraz vahşi kaçtı gibi;
- Bi votka daha söyle, vaziyeti incele; kocan olacak zibidi çanak tutanın önde gideniyse, işin yaş. ömründen yediğinle kalacaksın demektir. İnsan ömrü değidiğin zaten 60 sene, 2012'de dünya batacak diyorlar. Sende uygunundan yeni bir bey bakmaya başla bacım. "Sana bunu eden, kimbilir üstüne yapışan hanıma neler edecek" diye tesseli ol. Etme bulma dünyası, etmek, etimek.
not: treesome seçeneğini unutuyor değilim, burası bir aile blogu. üst katta sigarasız mama sandaleyeleri var.
Newer Post Older Post Home

7 vatandaş cevab hakkı kullandı :

treesome ne olum, ona threesome derler..hatta kesmezse foursome'a, o da kesmezse gangbang'e kadar yolu var..zaten bey'in bunları buluyorsa(bakkaldan alınmıyo threesome) hakikaten platinden pipisi var demektir.

Deniz said...

treesome = agaç seksi.
biz odunla seviyoruz ey dost. yerse.

ec said...

yürü be!

ec said...

ahahaha! yer yemezse yediririz

eva said...

hahahahhahah ya hiç bi blog beni bu kadar eğlendirmemişti:D Beğenmenin öte yakasına geçtim, kanka olasım, sabah akşam mesaj atasım var:D

Ayynen Eva gibi dusunuyorum...Karsilikli oturup saatlerce gulesim, kahkahalari raki sofrasinda dindiresim var...
Cokcok egleniyorum!

Deniz said...

biraz daha kalabalıklaşalım, size söz veriyorum, (ay promis) "yılbaşında 2bin kadın taksimi basıyoruz!" gibi kampanyalarım olacak.
ondan önce rakı içicez tabi:)
lol.
d.