Acilen Sevişmen Lazım Bacım

By | 2/15/2009 9 comments

Biz tee üniversite yurtlarında kalırken, çevremizde büyük şehre düşmüş Anadolu kızancıkları olurdu. Onlar da aklı evvel, okumaya azmetmiş kızlardı elbet. Beyoğlu'na da gelirlerdi, Çiçek Pasajı'na da. Hatta abartır Barcelona'dan çıkıp Alt Kemancı'nın yolunu da tutardı bazıları, lakin küçük bir farkla. Onlar halis mulis bakireydiler.

Aralarından bazısı bakire evlenmiştir tahminen, tek tek kontrol etmedim ne yalan diyim. Birçoğu ise tabi nikahı bekleyemeden pek çok halt yedi, taktir edersiniz. Aile baskısı, baba abi korkusu da bi yere kadar neticede, hormon arkadaşlar her bünyede faaliyetteler. Lafı nereye bağlayacaksın derseniz, bu hanımkızlar çok sinirli bakirelerdi. Sadece sinirli de değil, histeriklerdi çokça. Ne zamanki seviştiler, çoğu insana döndü.


İleriki yıllarda "çeşitli sebeplerle sevişemeyen Türk kadınının" varyetesiyle de tanıştık. Hepsinin haklı mazeteri vardı belki, yine de çok asabiydiler. Yeri geldi biz kendimiz o hale düştük. Hepimiz fena halde kaltak, sevimsiz ve ifrite bağladık. Afedersiniz kimse de bir hemcinsini dürtüp şunu demedi: "Acilen sevişmen lazım bacım."


İşte şimdi ben sizi dürtüyorum arkadaşlar, kızkardeşlerim, Amazonlar, yapmayın, etmeyin. Kendinizde şu belirtileri gördüğünüz an, anlayın ki vakti gelmiş.


  • Sizden yaşça genç, pozisyonca aşağı kadınları hırsla ve zevkle ezerken kendinizi yakalıyorsanız.

  • Kamuya açık alanda, otobüste, gece klübünde güzel bi kıza rastlayıp bok atamadan duramıyorsanız.

  • İki şişe biranın dibinde sandalyeye ters oturup, tanganıza latin dans figürleri icra ettirecek aymazlığa erişiyorsanız.

  • Ofis boyla bile bekaretiniz üzerine konuştuysanız/daha fenası seks imalı şakalara güldüyseniz.

  • Etrafınınızda sevişegelen bireylerle ciddi ahlaki tartışmalara girip, onları ağlamaklı tonlarda yargılıyorsanız.

Sanırım evet, durumunuz fenalarda diye nitelenen yeri teğet geçiyor. Önlem alınız. Alamıyorsanız, aldırınız.


Önemli Not: Sevgili bakireler, size karşı değiliz. Varlığınız bize değilse de, eminim birilerine umut veriyor. Lütfen varolmaktan biz tavsiye ediyoruz diye vazgeçmeyiniz. Teşekkürler.
Newer Post Older Post Home

9 vatandaş cevab hakkı kullandı :

sacma said...

çok şükür sevgililer günü travmasını eski sevgililere sarmadan atlattım diyodum ki yapılıcak iş mi şimdi bu sevgili ehl'cim. bitin kanlanmış diyeni çok duydum ama acilen sevişmen lazım diyeni duymadım henüz. var yani arada buna benzer iyi bacılar. yine doğru tespit yine

Deniz said...

sevgililer günü yazmadığım için pişmanım. sevgililer gününde elinde dandik bi dallı güllü hediyeyle beliren eski sevgili hakkında yazmadığım için daha da pişmanım. ne ağzı kırılası kişidir o değil mi? seneye kısmetse. teşekkürler efem...

işte biz de diyoruz bunu yıllardır da erkek olduğumzudan kaale alınmıyoruz, serseri oluyoruz hayvan oluyoruz hatta...

ne çekti şu millet çok sinirli bakirelerden be...

Anonymous said...

elinize saglık gene guzel tespıtler:))

sacma said...

http://parcaparca.blogspot.com/2009/03/ellerine-saglk.html

Anonymous said...

bu uyarılara kulak veren arkadaşların ızdırabını dindirebilecek tek adres... psikolojik sıkıntılarınızı fizyolojik tekniklerle itina ile giderebilecek bir makine arıyorsanız adresiniz ziplagel@hotmail.com :D ziplayin gelin ;)

Deli said...

Yeni farkettim blogunu ve çok eğlenerek okuyorum yazılarını. Bu yazı için bir soru sormadan edemeyeceğim, bu tür belirtileri bir kadında gördüğümüzde bir erkek olarak kendisine "Acilen sevişmen lazım bacım" dersek o kadının "Ne diyorsun lan sen" diyerekten sinir katsayılarını arttırma ve akabinde yüzümüzde çeşitli boylarda tırnak izlerine sebep olma ihtimalimiz nedir? sevgiler...

Deniz said...

sevgili deli, bunlar kız kıza ve gay kıza konuşulacak meseleler. ikisinden biri değilsen hiç dillendirmemeni tavsiye ederiz.
mersi canım,
d.

Anonymous said...

yaa denizcim ben de bakireyim, yaşım 21 ama bu maddelerden hiçbirine pek uymuyorum. ya şimdi sevişememenin değişik nedenleri var, bakirelere karşı bu kadar önyargılı olmamalısın. hatta çoğu zaman bilmiyoruz kendimiz bile nedenlerini. onca yıl seveceğin vs birini bekledikten sonra bir de bakmışsın olmuyor. vaginizmus hastalığı sana da vurmuş yani. benim durumum aynen bu mesela. bakireydim ama bakire kalmak gibi kesin bir isteğim vs yoktu, ailem de hani öyle çok baskıcı değildir, seksten korktuğumu da düşünmüyordum, bekaretimi önemsediğimi de sanmıyordum, ama önemliymiş meğersem benim için. meğer korkuyormuşum. bu yaşta komik gelebilir çoğuna ama öyleymiş yani. şimdi öyle kara kara düşünüyorum, derdimi de kimseye açamıyorum. sevişmek elbette insanlığın güzel, önemli bir yanı ama benim onla olan ilişkim sağlam değilmiş ki yapamıyorum yani.

yine de kadınlara cesaret veren, feminist kokulu, eğlenceli yazılarını seviyorum.