İşyerindeki Erkek

By | 2/04/2009 7 comments

Erkek illeti sadece gönül mevzularında karşımıza dikilmez. Sokaklar ve işyerleri de, testesteron adı verilen toksik maddenin etkisi altındadır. 8 developper (bilgisayar programcısı) adamla aynı ahırda çalışmak zorunda kalan bir dişi olarak söylüyorum; bu durum moral bozucu olsa da, başa çıkılamaz değildir.


İşyerinde Bulunan Adam Türleri:


  • Son derece karizmatik ve hoş patronlar: Endemik bir türdür. Genellikle Batı-Orta Avrupa'nın ofislik bölgelerinde görülür. İstanbul ilinde birkaç firmada koruma altındadırlar. Bunların hepsi evlidir. Çoğunun metresi bulunur. Yani bu adamlara en yakın durabileceğiniz pozisyon, "okeye dördüncü" durumudur.

  • Kelli Göbekli Avcılar: Bu cins dünya üstünde kalabalık bir popülasyona sahiptir ve geniş bir coğrafyada sürüler halinde görülür. Sürünün lideri estetik kelimesine en çok tezat teşkil edendir; pala bıyıkları, kavga esnasında salgıladığı dayanılmaz koku ve tepesinden gün ışığını mükemmel şekilde yansıtabilme kaabiliyetleriyle sürüye liderlik eder. Bu sürüler orta dereceli yönetici kademelerini doldururlar ve yaz tatilinde ofise stajyer alımıyla beraber kızgınlık dönemleri başlar.

  • Gayimsi Sempatikler: İbne olmayıp da kızlara sanki ibneymişcesine sanattır, modadır, soft erotikadır yaklaşan sinsi bir türdür. Çirkin oldukları kadar kaypaktırlar ve elde edemedikleri kadınlar hakkında dedikodu yapmaktan çekinmezler. Light ürünlerinizi ve cikletlerinizi çekmecenizden yürüten kemirgenler bunlardır.

  • IT Oğlanları: Ecnebinin nerd diye tabir ettiği bu bilgisayarcı oğlanlar genelde doğal yaşam alanlarında hiç dişiyle karşılaşmadan büyürler. Bu sebeple onlara gülümseyerek ve iki çift muhabbet açarak yaptıramayacağınız iş yoktur.

  • Kendini "Dahi" İlan Etmiş Kreatif Dümbükler: Buğdaya gelen güvercin gibi goygoya tutulan çocuklardır. Hepsinin illaki takıntılı olduğu bir acayiplik bulunur; travmatik çocukluklarının hesabını topluma yaratıcılık olarak yuttururlar. Komik ve çıkılabilir olmalarına ramen, bu tür yakın ilişkilerde ciddi tedbir ister. Egoları iltahaplanmış ergenlik aknesi kıvamında olduğundan patlatmaya gelmez. Sanatı onun hayatıdır, annesi melektir, ps3 için bileğini kesebilir ve oyuncak süper kahraman kolleksiyonuna dokunan taş olur.
Newer Post Older Post Home

7 vatandaş cevab hakkı kullandı :

meltemm said...

gözlemler süper neredeyse hepsi denenmiş yöntemler, bilinen tipler:) okumak çok zewkliydi

eva said...

oof ya reklamcı arkadaşlarım gözümün önünden geçti, bu oyuncak koleksiyoncuları çok acayip ya, vardı bitane bende, dayanamadım en sonunda ağlattım götü:D

bir de etrafı sallamayan ve akşam mesai bitiminden sonra nereye gider, ne yapar, ne eder bilinmeyen, - afedersiniz ama - gizem zıçan tipler vardır. demek ki her iş yerinde bulunmuyormuş.

Deniz said...

bulunmaz olur mu, var... o da vr.
biz ona genellikle; "savaş naber lan, gene suskunsun?" diyoruz.

(hiç istifini bozmadan ve bilgisayarın ekranına bakmaya devam ederek) "hıı, öyle" kabilinden - pek de net duyulmayan - bir ses gelir muhtemelen savaş'tan da.

Anonymous said...

merhaba ben savaş neden gecelerı perıyodık olarak beraber olmamıza ragmen bırbırınızden habersız olmanız munasebetını goz onunde bulundurmayıp sankı ıs cıkısı "kımle ne yaptıgımı" bılmıyormusunuz gıbı yapmaktan sıkılmadan dedıkodumu yapıyorusunuz.
SonNot:Yazının okur uzerındekı etkısı basta sıgara arkadasına yoksa sende dıyemedıgı ıcın bırlıkte oldugun bırı varmı dıye sormak sonrasında dusen takke mısalı hazır aynı adamla sevısıp sakladıgımızı fark ettıgımıze gore penıs boyutu ve pozısyon zengınlıgı uzerınde bashıs acmak
Son ve kacınılmaz kısmı İntikam planları ^^
Çok Yakında !=

vay anam vay neler dönmüş serhat ya!