İyi Sevişen Fakir Adam

By | 5/29/2009 12 comments

Nasıl bir israftır arkadaşım bu adam? Alsan alınmaz, satsan satılmaz?


Pek çok kadında bir Florıns Naytingeyl hissi uyandırıp, "Ay azıcık evde bakayım. Belki adam ederim kız?" serzenişlerine neden olur. Lakin bu hisler yatak ile mutfak arasında toz olup havaya karışacak, fakir adam boxerının yırtığından parmağını daldırıp, dötünü kaşıyarak salona seyirtirken, ardından bakan kızımız, iç çekerek arkadaşı evden nasıl postalayacağını düşünmeye başlayacaktır.
Fakir adam arsız mahalle/kampüs kedisine benzer; allah muhafaza bir kez sabah kahvaltısı hazırlarsanız, televizyonun karşısına akşamlara kadar demir atar. Saf genç kızlarımız, önceleri bu eve saplanıp çıkmamayı adamın aşkına, muhabbetine yorarak, çok büyük eblehlik ederler. Annemin konu hakkındaki açıklaması şöyledir; "Erkeğin çok el altında bulunanı makbul değildir".
Bu erkek cinsi gençliğinde büyük serserilik etmiş, rock gruplarında takılmış, ortamlardan cıvır üstüne cıvır ayıklamıştır; haliyle performansı, yol tutuşu, beygir kuvveti gelişmiştir. Tabi tüm bu performans arttırma çalışmaları esnasında, akranları okul bitirip işe girerken, o sağda solda itlik peşinde yılları yemiş, millet eline ekmek alırken, o ise halihazırda elinde bulunan s.ki tutmuştur.

Peki, Fakir Ama İyi Sevişen Adam'la nasıl yüzgöz olmadan sevişmeye devam ederim?

Ablacım senin de derdin bitcek gibi değil, hayır nerden buluyosun alemin tüm ipsiz sapsız herifini anlamıyorum ki?

Şimdi durum şu; bu adam ilk etapta çekici olsa da, sonra işsiz güçsüz olduğundan insana daral daral basar. Evi ortamı yoktur ki, gidip keyfince kalıp, canın sıkılınca kaçasın. Evi varsa da, açıkçası ben o beş kankayla paylaşılan, bodrum katı ahırı tarif dahi etmek istemiyorum. Zannetmiyorum, sen de kalmazsın. Yani görüşmelerini senin evinde olacak, hayırlısı;

- Fakir adamı akşam geç çağır: Böylece ne yicen, aç mısın, el mecbur mutfakta sana bişeyler hazırlayayım, bi içki iç muhabbetinden yırtarsın. 11'den sonra oldukça uygun.

- Görüş günü hafta içi olsun: Haliyle ertesi gün işe gidilecekse sabah erkenden evden postalanır.

- Fakir adam gün içinde senin evde kalmak isteyecektir: Asla, asla , ne münasebet canım. AAA?

- Fakir adam "Benimle Cihangir merdivenlerinde şişeden şarap iç" gibi organizasyonlar peşinde koşar:Sırf gururu kırılmasın diye bi iki kez bu organizasyonlara kayabilirsin. Bunların dating hadisesine dönüşmemesi için mümkünse kendisiyle toplum içinde el ele dolaşmaktan, yiyişmekten falan tabi kaçınacaksın.

- Fakir adamı sen adam edebilir misin? Pek çok kadın, bu önermeyi bir challange olarak kabul edip, bu işe ömür yatırır. Bu kadınlardan sadece %20'sinin başarılı olabildiğini biliyor muydunuz?

Newer Post Older Post Home

12 vatandaş cevab hakkı kullandı :

"kadınlar serserilerden hoslanir" dedikleri buymus megerse... bir kagit mendil degerindeymis o asi cocuklar (ee rakbarlarda icip sicarken iyiydi tabi, boyle alirsiniz babayi simdi)

Elmoş said...

Bunların tohumu genellikle lisede atılıyor. Lisede tiple, metalci havayla, kah yaz tatillerinde biraz biraz uzatılıp kulak seviyesine gelmiş saçlarla falan, kızlar onar onar götürülüyor. O zaman annenin-babanın memur maaşı, poster kaplanacak bir küçük oda, taksitle elektro gitar falan yetiyor da, üniversiteden sonra bilhassa İstanbulluysa şehir dışında okumaya başlaması veyahut tekrar sınava girmeye tutturması ve o esnada yaşıtlarının İşletip İktismesi falan derken bu adam hala Nevizade kalıyor. Uyanıklar çoktan Cihangir'e rotayı kırmışken hem de. Veyahut daha kötüsü, bir dalgaya tutunup, güncel müzik dinleyip, ufak cep harçlığıyla festivale/konsere gidiyor. Bu adamları ne zaman arasan, hakikaten de, el altındadırlar. Günün ortasında telefonuna mesajları düşer. Akşam arayıp bir saat sonra buluşmayı teklif ederler. Vizyonsuzdurlar.
Sen yaz diye bu kadar bekledim ama, inanır mısın, bir posta da benden yazı çıkar. Kendin dışında yazar alacaksan haber ver, SEBEBİM olursun.
Bir sonraki yazında "güce/paraya tapan a.k.a. "minietekgiymemiistemiyoaa" kızların favorisi Mahmut tipi erkek modelinden bahsedersen, beni mest edersin.

Deniz said...

Elmoş hanımcığım dilerseniz şöyle yapalım.
siz nefaset blogunuzda hadiseyi fotosuyla, yazısıyla belgeleyin.
bu yazı içinden "for further info" diyerek size bağlanalım.
sabırsızlıkla bekliyorum.
evrimin kayıp halkası kıraç şahaneymiş bu arada.
lol.
d.

gelde kiliseye hak verme bunlari okuduktan sonra, dupe duz seytan lan bu kadin!

Deniz said...

biz şeytan değiliz, sanırım sen fakirsin john arkadaşım:P

Nerval said...

İyi sevişen fakir kadına ya da kötü sevişen zengin kadına karşı tutumumuz göz önünde bulundurulursa malca bir üstünlük taslanabilir.

Ama gelin görün ki hissiyatınız tamamen biyolojik. Doğadaki hemen hemen tüm dişi hayvanlar gibi (evet maymunlarla aynı ailedeniz) alfa erkeğine ulaşma çabası be azizem.

Tek farkımız ise insanlarda dişilerin erkeklerini alfa erkeği edebilmesi. Ama aynı anda da omega erkeği de edebilmesi.

"Rezil de eder vezir de" lafının bilimsel kanıtı da bu herhalde.

Nerval said...

Barney Stinson o çocuk, henüz takım elbise giymiyo.

Deniz said...

daha çok alfa da benim, beta da benim, iyi sevişen fakir kadın da benim, baharı kışı benim, günahı sevabı benim..
cezadan bu noktaya gelmeye çalışıyoruz ekipcek.
değil mi?

barney de gerçek hayatta ibneymiş diyorlar.

yazın biraz serkan altuniğnenın bilmemne yapma klavuzu gibi olmuş.

o dediğin yitik elemanlar heryerdeler ve cınslerını dişi erkek diye ayırmaya hiç mi gerk yok ama dısı olanları babaları tarafından 22 ye gelmeden evlendırıldığı yada evden kaçıp kanadada multecı olduğundan gözumuzden kaçıyorlar.

ama siz yıne de uzak durun fakir ama iyi sevişen erkekelrden bizim önumuz kapanıyoree bu çulsuzlardan dolayı

eva said...

hahahahahha bu ne yaa harikaaaa:d buyrun AMCIK GÜCÜNE davetlisinizzzzz, :D

Deniz, istanbuldaki reklamci tayfama sordum, taniyosaniz bu kizin adresini alin dedim, meyve sepeti, sampanya, ne biliyim Pelit'ten profiterol filan gondericem, arkadas olalim mi diycem...Sen beni guldurdun Allah da seni guldursun, berhudar ol :)

Anonymous said...

baba ben bunu bilirim enteli danteli hepsi aynı elbetteki verir ,istemesini bilmek lazım.bir cember var oraya alabildin mi hatunu meraktanda olsa verir:)
atıp tutmuşsunuz burda yok fakir ama iyi sevişen diye,one lan fakir ne! erkek vardır birde kadından bozma erkek vardır(fakirden bozma erkek acıyıpta verdiğinizdir,asıl erkekse versemde keşke alsa:) dediğiniz adamdır) ve sizde biliyorsunuz ki erkek hep kazanır yaratılıştan üstün yaratılan.
ey hatun kişiler siz yaratılışınızın kurbanısınız bir anlık heyecan sizi ucurumun kıyısına getirir.ama bizde öyle mi:heyecanlandım güzeldi ,yedim bitti::)olay bu