2010'da erkeğinizi nasıl alırdınız?

By | 12/28/2009 6 comments

- 2010'da birbirimize domuzluk etmeyelim aşkitom...


100 adet Ece'ye sorduk; genç hemşirelerimizin 2010 yılında tercih ettiği erkeğin temel ilmine ulaştık. Buyrun araştırmamızın sonuçları:


* Önce insan olsun; sadece o değil, herkes iki insan olsun ya! (İnsan dediğin temelde alet kullanabilen hayvan zaten. Olunması çok zor değil. Açıkcası, standart bi insandan fazla zeka gösteren pek çok hayvana rastladım. Konu aleti icat edememek değil, onu kullanmaya tenezzül etmemekmiş. En azından kedilerde bu böyle...)* Akıllı olsun; hele o eli bi indirsin. Espri nimettendir, bi zahmet anlasın. Hatta espri yapabilsin, mümkünse dona işetsin. Bazı şeyleri kendiliğinden akıl edebilsin; yaptığı her iş, harcadığı her parça enerji, tahammülü fersah zulümler haline gelmesin.* Güçlü olsun; hayata koşsun, onu bi gombikte yere devirsin. Şu ve bu sebeplerden, içindeki yanıklardan, donundaki beliklerden, boyundan, soyundan, karakteri ezilmesin. Bi tek ezik adam görmiycem lan 2010'da sokakta! Tek tek durdurup seri sorular sorcam, çalışın İstiklal'e çıkarken.
* İyi kalpli olsun; yardımsever olsun. İnsan sevsin, heyvan sevsin; bazı insan ve heyvanların fakir ve çirkin oldukları için yok edilebileceklerini düşünmesin. Mantık çok basit aslında; canlıysa hayatta tutmaya çalışıyosun. Bi çubukla dürtsen anlarsın. Şaka bi yana, yemicekse bitkileri de koparmasın.


* Sakin ve Tutkulu - Mükemmel karışım: Magnum reklamı gibi olsun, az dans bilsin, balon uçursun, tayt giymesin ama spor yapsın, ortamlarda cirit atmayı değil, çıkıp iki ter atmayı bilsin. Hobileri, bobileri olsun, "abi yeavv bi imkan olcaktı şimdi atlıycaktık şurdan" sündürmesi yerine; "atladık, gittik, ettik, hop şöyle, top böyle" söylemleri içinde bulunsun. En uzağa o gitsin, en çabuk da o dönsün a!
Biterken...
Pek çok insanın "holiday sizında" intiharbaz oluvermesinin bi sebebi var. İç hesaplaşmalar... Ne ettim ne buldumculuklar veee melankoli.
Melankoli çağımızın ibneliği değil, her çağ bi kısım münzevi melankolik yetiştirmiş. Bunların bi kısmı keş, bi kısmı verem olmuş, sağ kalanlar Türkiye'ye yerleşip dizi senaryosunu yazmaya başlamışlar...
Velhasıl, siz siz olun, 2010'u melankoliye teslim etmeyin. Zaten şurda 2 yıl mı ne kaldı kıyamete, koy götüne gitsin afedersiniz!
Newer Post Older Post Home

6 vatandaş cevab hakkı kullandı :

Sel said...

mi layki. blog da dilekler de şahane.

MaviGiz said...

böyle bi erkek bi tek 2010 a yakışırdı..

ya ölüyorum gülüyorum bu blogu okudukca:))) su doktora tezini bitireceksem valla burada iki nefes aldikca bitiricem galibaa, acknowledgementlarda tesekkur etmessem n'oliim!!

Böyle erkekler var cidden şaka değil bunlar. Kendimden biliyorum ;) ya sahiden iki sene kalmıs şurada kıyamet kopacak. Hadi kopmayacak diyelim nasıl olsa ölecez hiç gerek yok hacı kasmaya. Yirmi iki senedir kasıyoruz da ne oldu. Henüz kaşıntıdan başka bi bok olmadı. He kasıpta kavuranı vardır o ayrı. Ama karar verdim bu sene kasıp kavuracam. Hatta kasmadan kavuracam. Ne uzun yazmışım ya baya bi dolmuşum seviyorum bu kız'in sayfasını ya kendimi buluyorum. Bu denizlerin hepsi mi böyle şizofren oluyo adaşım?

Rögar said...

yeryüzünde bütün erkekler bu tariflediğin model de olsaydı fakat bir tanesi yakışıklı ve bunlardan tamamen farklı olsaydı tercihin hangisi olurdu acaba diye merak ediyorum

T.İ. said...

Güçlü için seçtiğiniz resimdeki kadın gerçekten çok seksiymiş.