Genç Yaşta Uzun İlişkiye Saplanan Adam

By | 8/05/2010 3 comments

Ah bebişimsin, kıyamam. Pek çok hemşiremizin gönlünde yatan prens, ya da daha iyisi yavuklu, lakin karanlık ve kuru yerde muhafaza edildiğinde yakasını kemiren adamdır bu. Öyle delilikle damatlık arasındaki ince çizgide kırıtmaktadır.

40 yaşına gelip mutluluğu ancak, 19 EQ ile çalışan 19luklarda bulabilen adama yeydir her türlü. Ya da değildir, tam bilemedim. Çünkü yıllardır İsviçre'deki labarotuarlarımda yaptığım araştırmalar, erkeklerin tek kadınla yetinemediğini gösterir nitelikte. Yani, gözü tam açılmadan maşuk kıvamına gelmiş yöresel lezzetleri bir kenara ayırırsak, elimizde tortu halde testesteron kalıyor. Ki bence kendisi, hiç hayırlı bir hormon değildir.

Sözlükten ilham alıp, içine düştüğüm tuzak belli; ben de çıtır manita aldıydım vaktiyle. Şimdi o eski gevrekliği kalmadı neyse ki. Öte yandan hani bu genci uzun yıllar elinde tutmayı başaran hatuna alkış? Çok mersi, o vakit hemen bir miktar katagorizasyona giriyorum.

Çıtırdan Kapatılan Adam Türleri

* Halinden Memnun Vatandaş: Bu arkadaşın annesi hükümet gibi bir hanımdı kesin. Aynı kamu hizmetini kız arkadaşında da bulunca sevinçten delirdi. İlişkinin ilk dört senesi bu delirmeyle geçtikten sonra kız belediyecilikte ustalaştı tabi. Hadi bir dört sene daha seçimle iş başına. Evlenmesi en muhtemel çiftimizdir bu; düğün davetiyeleri kedili, çizim ve sempatik olacak.


* Dışlak Sanaatkar:
Günümüz gençliği kendilerine emo da diyor, bizim zamanımızda grunge'dı, punktı. Ama zengin ailelerin Avrupa'da okuyan evlatları değildi bunlar, semt çarşısında dükkanı olan babalardan doğma anarşistlerdi. Kendileri gibi anarşik kızlara vuruldular. Şiddeti böğür delen aşklarıyla mahalleyi dedikoduya boğdular. Karşılıklı depresif ve üşengeç olduklartından yıllarca, ayrılmaya fırsat bulamadılar. Boşanması en muhtemel çiftin erkeği bu guruba girer bir de. Genelde kızın aileden birini dövmeden bırakmaz.

* Küçük Prens: 4 yaşından beri bir imparatorluk kurması bekleniyor kendisinden, tabi ki atılımlarını da o hızla yapmalıydı. Kendisi gibi elitkar bir hanımefendiyle genç yaşında, eternal halaya koşması bundan. Yoksa cümle kabuklu kuruyemiş kırılmaz, çeşit çeşit bakliyat fırına verilmez miydi? Bu gencin falında bir adet Nermin Bezmen görüyorum. İkinci evliği bir sülünle olacak.

* Bamyaboy: Fazla söze gerek yok, arkadaşın teşkilatlanması yetersiz. Bu gerçeği keşfettiği ilk toplu 31 partisinden sonra gözüne kestirdiği Melis'le çıkmaya başladı. Sorun diil, Melis'in de göğüsleri küçük zaten.Biterken,
Rica edicem "adam belki aşık", ya da "sen hiç sevilmemiş kötü kalpli bi cadısın" klişeleri yapmayalım. Bu yazıyı yazmasaydım size klimalardan, İstanbul'un çıplak tene polar giyiyor hissi yaratan havasından ve memleketim çeşmeyi demet akalının ağzına benzeten insanlardan, ne kaddaaar ikrah ettiğimden bahsedecektim.

Şu anda insanlar beni fikir toplantısı yapıyorum sanıyorlar bi de.
Kapatıyorum şimdi, ben sizi sonra ararım.
Newer Post Older Post Home

3 vatandaş cevab hakkı kullandı :

ben a kategorisinden kapattım bi tane.. küçükten aldım büyüttüm. aldığımda köydü hizmetlerimle büyük şehir oldu. keza çizim düğün davetiyemizle evlendik

Bu kategorilerin kesişim kümesi oluyor mu? Olursa, "Küçük prens"ken bir öpücükle kurbağaya dönüşüp "Dışlak Sanaatkar" ayağına yatan erkek tipi kategorisine girmek istiyorum. Ne de olsa "Nermin Bezmen" vıcıklığından mide bulantım ve akraba dövesim var...

Birinci kategoriden mazim var. Lakin temassızlık oldu. Tahammül hudutlarımın memurlarıyla samimiyet kurmadan, kendisinin alnına veda busesini koymuştum. Yahut hükümet gibi kadın değildim. hay hak!