Kadınlığımı Öğreniyorum (Lesın Van)

By | 2/02/2011 11 comments
Bildiğim bi tane flört yöntemi var, adamı lafla dövmek. O da takdir ederseniz, yurdumuzda ekstrem spordan sayılıyor; Türk erkeklerinde ne billur ego hazineleri yatar, ne balık zihinli libidolar, onun da takdirini ortaya bırakıyorum.

Bakınız koskoca Çetin Altan -ki anladığımız kadarıyla tek elle tutulup, gözle görülebilen Altan kendisi- bugünkü yazısında Mısır'ın patlayışını, "Tatmin edilmemiş erkek libidosu"na bağlıyor. Ben bağlantıyı sorgulayacak gücü kendimde bulamadım. Açtım biraz Nuray Mert okudum. Onun daha az hormonal, çokça tarihsel bi yaklaşımı vardı misal. Nihayetinde edebimle sonucumu çıkartmaya karar verdim ki, o da "testesterona ateşle yaklaşma" gibi bişey hemen hemen.

Hülasa, flörtte yeni bir yöntem, bir çıkış noktasını uzun süredir ekipçek arıyoruz. Bunun için çeşitli bağyan bloglarını ziyaret ediyor, ibretlik öykülerini inceliyor, kullanıcı senaryoları üzerinden yol haritaları çiziyoruz. Yetmiyor, fransızların manjör dö lom, bizlerin "irkek yiyici" ya da kısaca rospik dediği hatunları yakından takip ediyoruz.

Nihayet bi takım sonuçlar almaya başladık. Yannız bu kez sonuçlarımızı numaralandırılmış sosyolojik data olarak değil, şarkılı türkülü aldık. Sosyal bilimlerde çok fantastik noktalara geldiğimize dair inancımız her geçen gün artıyor. Buyrun şarkımızın sözleri.

Seni Sevdim, Şaka Şaka Götsün

Esprilerin kötü olabilir,
Ama onlara yine de güleceğim.
Ve bileğimi çatlatma pahasına,
Hep topuklu giyeceğim.

Benim bi parfümüm var,
Asansörde yakalarsa boğar,
Dudaklarım, memiklerim ve diğer yerlerimi,
Ben gibi hanımlar ancak aralar.

Hem yemek yaparım, hem sanattan anlarım,
Pipini yerli yersiz goygoylarım
Sasha Grey gibin seviştiğim ilk günlerde,
Sorsan 3.sün diye masuma yatarım.

nakarat
Kaçıcam burdan, sanırım kovalarsın,
Halbuki aşığım desem 3,5 atarsın.
Git git git hoşlanmadım senden,
Keşke yavşak gibi feysten eklesen.

Vuuuhuuhh, citalk da olur, yazışırken bol bol gülücük atarım.
Vuhuuuh dur daha andırveyır alışverişimi anlatmadım.
aah, ahh, ah.

Evet şarkımız bu şekil.
Geçen müzisyen arkadaşın birine "Ben şarkı söyliycem" buyurdum, "Ben de kitap yazıcam" terslendi. Halbuki hayırlı olsun demeliydi. Neticede Patti Smith de Bob Dylan gazıyla şairlikten geçti rock efsaneliğine. Nil reklamcılıktan pop ztarı oldu. Ki ben de kendimi fevkelade bi pembe filitre olarak görüyorum. Bana girenler gey gey çıkıyolar, inanmazsanız her birinin giriş çıkış logları var.

Hülasa, sürekli gereksiz işlem yürüterek geçtiğimiz dikenli aşk yollarında, bir dirhem olsun filört kavramımı geliştirememiş olmamız, gerkçekten utanç verici. Neyse ki Banu Alkan aka Afrodit var; göster kaç, açıl kapan felsefesini çok daha net anlayabileceğiniz videoya şurdan ulaşın istiyorum. Videoda arkeolog kocasının Afrodit saplantısından kendisine küskü itelememesine dertli Banu'yu, Afrodit'ten hayat dersi alırken izliyoruz. Bu film Bafrodit efsanesi yaratmıştır, rispect edin, feyz alın.

Biterken,
Son bi cümle bulup kapatıyorum, yazdığım aletin sahibi gürültü yapıyo. alet mac. sahip yılan. dışarı çıkıcaz bi de kısmetse, hep aynı yerler, hıhı evet. siz de çıkarsanız bi alo diyin. ya da hello. yani bana fark etmez, böyle rahat tarzındayız bu aralar. sıkıntı verenlerimizden kurtulup, başka adetler ediniyoruz. yook, kalabalık diiliz, hala çoğul davranan tek bi şizoyuz. ya görüşürüz ozman. bay. hayır, önce sen kapat. peki, bays.

Newer Post Older Post Home

11 vatandaş cevab hakkı kullandı :

şarkı on numara
milletin 18-20 yaşında keşfettiği şeyi bizim kuşak anca keşfediyor şimdi tek sorun uygulayacak adam bulmak.
not:olaya tamamen bilimsel yaklaşıyorum.

Bu Banu Alkan çok mu gerizekalı yoksa ultra ileri zekalı mı? Kararsızım...

Anonymous said...

Ben de tam aklımdan testesteron geçiriyorum. Evet, testesteron.
Bünyede kiloyla testesteron var iken (inanmayana bağımsız ölçüm kuruluşundan nesnel değerlendirme raporu gönderebilirim, valla) neden kendimi pek bir yumuşak, kalıpsız, nereden eserse oraya gidecek gibi çelimsiz hissediyorum diye düşünüyordum.
Cevap da buldum bak, kadın. Kadının halleri, şekilleri, davranışları.
Neyse, keseyim burada..

Malum sebeplerden, isimsizim. Kusura kalmayasın.

Deniz said...

hangi malum? diye sormaya korkuyorum.

Anonymous said...

Vay, Deniz başkan bize cevap verir gibi yapmış. Şeref duydum.

Bir gören olur, bir duyan olur diye istemedim. Kendi bloomda kendime sansür uygulamış, mahalle baskısı nedeni ile -sanırım- yazmayı bırakmış bir ademim. İstmedim ismimi. Böyle iyi. Bin yıl kadardır takip etmekteyim buraları. Saygılar dilerim.

-Adsız

Bengü said...

Deniz ya,
parti demişken, hayatiminerkegi partisi yapak bin kişiyi bi odaya doldurup boğak gibi şeyler konusuyorduk bir ara.. havalar sogukken bi denesek mi he?

Deniz said...

@bengü çok güzel bir noktaya değinmişsiniz. şakayla karışık böyle bişeyi cidden düşünüyoruz. ben şakayla karışık olan kısımım çünkü parti verişim verimsiz. ama benim bi pampa var, sloganı "koparım kopartırım". ona güveniyoruz bu hususta.
yani evet bi parti yapıcaz, aklımızda, evet.

momos said...

sevgilimiz bafroditimiz; bıngıldak memeleri, gerçekten leğen kemikleri ve üzerindeki atlas okyanusu büyüklüğündeki basenleri, göz kamaştırıcı löpür löpür göbeği, her daim ıslak her daim parlak ama patlak dudakları, orlando bloom yayı gibi kaşları, en sahtesinden sahil yolu uzunluğunda kirpikleri ve eblek ama her an harekete geçmeye hazır bakışları ile ilk gençliğimizin biricik malzemesi idi. yıllarca her havuzdan çıkan bayandan su ile sevişir gibi merdivenleri çıkmasını, her göz göze geldiğimiz kadından iliklere kadar işleyen şuh bakışlar, her iletişim kurmaya çalışan karşı cinsten seksiliğinin farkında olup bizi etkilemeye çalışmasnı bekledik. Yazık ki memleketin bir tane bafroditi var ve biz ona tapıyoruz.

imza: 25den büyük 45den küçük tüm abaza ergenler.

şarkı..
oha. harika.

Deniz said...

denicoş naapıyosun ya, akşam su çok güzel olacak, siz de gelsenize.

şu parti işi iyimiş hacı.. piyasa yapıcı aktörler olarak emrinize amadeyiz icabında..